Zamówienie podpisu elektronicznego jest bardzo proste.

Wpierw należy się zdecydować, jaki podpis oraz zestaw będzie nam potrzebny. Tutaj może nam pomóc opis zastosowania podpisu. Najczęściej nasi klienci wybierają podpis elektroniczny kwalifikowany, czyli taki, który ma moc prawną naszego własnoręcznego podpisu. 
Kolejną czynnością jest zdecydowanie na jaki okres czasu chcemy mieć podpis (na okres jednego roku lub dwóch lat) oraz z jakiego czytnika będzie nam najwygodniej korzystać. Wszystkie oferowane przez nas czytniki są najwyższej jakości, a ich wybór zależy wyłącznie od funkcjonalności związanej z wielkością czytnika.  
3 Gdy już mamy wybrany zestaw należy podpisać umowę na świadczenie usług certyfikacyjnych oraz wypełnić zamówienie na podpis elektroniczny. W przypadku odnowienia podpisu elektronicznego wystarczy wypełnić tylko zamówienie. 
Podpis elektroniczny będzie do odbioru - w jednym z oddziałów BS na terenie Polski lub w oddziale KIR w ciągu 7 dni od wysłania dokumentów do KIR 

 W tym momencie pozostaje nam zaprosić Państwa do naszego biura, gdzie wypełnimy dokumenty, pokażemy czytniki, doradzimy, jaki zestaw wybrać aby Państwa praca była przyjemna i efektywna. Pomożemy wypełnić dokumenty oraz wyślemy je do KIR.

Ważne: 

Umowę na świadczenie usług certyfikacyjnych oraz zamówienia podpisują osoby reprezentujące firmę / instytucję.

Zestaw może odebrać wyłącznie osoba, której dane są wpisane do certyfikatu czyli zamówienia.

Do odbioru zestawu konieczny jest ważny dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport), a w przypadku podania w danych do certyfikatu kwalifikowanego numeru NIP subskrybenta również zaświadczenia o nadaniu NIP.

Płatności za zamówiony zestaw należy dokonać na podstawie faktury wystawionej przez KIR na konto podane na fakturze. 

 

Dla naszych Klientów oferta specjalna